دکتر مجتبی شفاعی

دکتر مجتبی شفاعی

مدرس و مشاور کسب و کار، استاد مدعو دانشگاه تهرن

تحصیلات دانشگاهی

ایشان در سال 1378 در رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شدند و همزمان با تحصیل به طراحی و تولید چند پروژه نرم افزاری (از جمله نرم افزار توزیع نشریات) پرداختند.

پس از چند سال تجربه کاری، در رشته مدیریت اجرایی وارد دانشگاه علم و صنعت شده و در این دوره به عنوان دانشجوی نمونه آموزشی نیز برگزیده شدند. ایشان پایان نامه خود را با موضوع ارائه الگوی انتخاب و توسعه سبد محصول در شرکت های پخش دارویی به انجام رساندند.

ایشان تحصیلات دوره دکترای تخصصی خود را در رشته مدیریت (گرایش تطبیق و توسعه) در دانشگاه تهران طی کردند و در این دوره نیز از لحاظ جایگاه آموزشی، بالاترین امتیازات را کسب نمودند.

سوابق تدریس

ایشان آموزش و تدریس را از سال 1379 و با تدریس زبان های برنامه نویسی آغاز کردند که حاصل آن بیش از 5 سال آموزش در این زمینه در آموزشگاههای معتبر تهران بود.

پس از آنکه ایشان دوره های تخصصی کارآفرینی را طی نمودند از سال 1384 به عنوان دستیار استاد و استاد، در دوره های Startup Weekend دانشگاه شریف و جهاد دانشگاهی شریف به تدریس پرداختند. از سال 1386 نیز به صورت جدی وارد تدریس و فعالیت در حوزه های برندینگ، بازاریابی و فروش پرداختند.

تجربه تدریس دانشگاهی ایشان نیز از سال 1389 و در چند دانشگاه و موسسه آموزشی ادامه پیدا کرد. ایشان از سال 1392 تا سال 1397 به عنوان استاد مدعو در دانشگاه تهران به تدریس پرداختند که بر اساس ارزیابی های صورت گرفته به عنوان یکی از اساتید موفق گروه آموزشی، دانشکده و دانشگاه معرفی گردیدند.

تجربیات کاری

ایشان تجربیات کاری خویش را از سال 78 آغاز نمودند و پس از چند سال فعالیت به عنوان برنامه نویس، کار خود را در زمینه بازاریابی و فروش در سازمانها و شرکتهای بزرگی همچون دفترمشاور وزیرصنایع، هولدینگ دارویی پوراطب و شرکت پخش دارویی پوراپخش، گروه صنعتی گلرنگ، بانک آینده و چند شرکت دیگر ادامه دادند.

ایشان تجربه راه اندازی شرکتهایی همچون رهپویان خرد، مدیریت ارتباطات آدنیس ، هوشمند ارتباطات وایا کیش، مدیریت فردای اندیشه آرنا را به عنوان بنیانگذار یا همبنیانگذار در کارنامه کاری خویش دارند.

خدمات مشاوره

تجربیات متعدد ایشان در صنایع مختلف به ویژه در حوزه های بازاریابی، فروش و پخش مویرگی، زمینه آن را فراهم کرد تا ایشان از سال 1389 به عنوان مشاور با شرکت های مختلفی همکاری نمایند که ثمره آن همکاری با بیش از یکصد شرکت از جمله بانک ملی، توسن تکنو، هولدینگ بین المللی SAMSSON، صنایع گازی پرستلی، شرکت فیلیپ موریس، صنایع غذایی کاررا، پخش دارویی محیادارو و چندین شرکت و کسب و کار دیگر بوده است.

کتاب های تالیفی

تجربیات راه اندازی کسب و کار

0
سال تجربه کاری
0
سال آموزش
0
نفرساعت آموزش
0
سال مشاوره حرفه ای

برخی از تجربیات همکاری و مشاوره

رویکرد و ماموریت تیم آموزشی دکتر شفاعی

رویکرد تیم ما ارائه خدمات مشاوره کسب و کار، برگزاری دوره های آموزشی و تولید بسته های آموزشی تخصصی بر مبنای دانش کاربردی و تجربیات کاری آقای دکتر مجتبی شفاعی در فضای کسب و کار کشور می باشد تا شما بتوانید به آسانی و با هزینه ای مناسب، با پیمودن سه گام زیر، کسب و کار خود را در مسیر موفقیت قرار دهید :

  • 1) دانش عمومی و تخصصی خود را افزایش دهید
  • 2) نگرش و الگوی ذهنی خود را بازسازی کنید
  • 3) مهمتر اینکه رفتار فردی و سازمانی خود را تغییر دهید

اگرچه اجرای پروژه های مشاوره کسب و کار یا مشاوره می تواند سرعت بهبود شما را افزایش دهد، اما با توجه به محدودیت های زمانی و مکانی و همچنین با هدف کاهش هزینه ها، تیم ما اقدام به تولید بسته های آموزشی نموده است که با تاکید بر افزایش دانش عمومی و تخصصی شما، بر اصلاح نگرش و الگوی ذهنی شما متمرکز شده است. بدیهی است اصلاح و تحول در رفتار فردی و سازمانی شما کلید موفقیت شما خواهد بود.

ارتباط با انجمن ها و مراکز علمی تخصصی بازاریابی، فروش و مدیریت

انجمن فروش و بازاریابی اروپا

انجمن فروش و بازاریابی اروپا

انجمن ملی متخصصین فروش آمریکا

انجمن ملی متخصصین فروش آمریکا

EDUCBA

موسسه آموزشی و مشاوره EDUCBA

انجمن صنعت پخش ایران

انجمن صنعت پخش ایران

انجمن بازاریابی آمریکا

انجمن بازاریابی آمریکا

TACK-TMI

موسسه آموزشیِ هولدینگ GI Group

انجمن مدیریت ایران

انجمن مدیریت ایران

انجمن مدیریت آمریکا

انجمن مدیریت آمریکا

انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

انجمن مشاوران مدیریت ایران

انجمن مشاوران مدیریت ایران

دانشگاه تهران

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

انجمن علمی بازاریابی ایران

انجمن علمی بازاریابی ایران